KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696065
nr 1569 6065
William Mellor (1851-1931). Signerad, "on the l ledr North Wales", Olja på duk, 30x50 cm, yttermått inklusive ram: 43x64 cm
Kondition: slitage, skadad duk
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 18:08:12
1.000 kr
1.100 kr
1.600 kr